İMAR | About | Profile, 1998 yılında kurulan İmar Planlama Proje Müşavirlik A.Ş., konu ve ölçeği ne olursa olsun, her türlü Şehircilik, Mimarlık, Kentsel Tasarım ve Ulaşım hizmetlerinde, farklı disiplinleri bir arada barındıran yapısıyla, yaşamın şehir mekanında en iyi şekilde sahnelenmesini hedefleyen bir kurumdur.

Kurucu ortakları Aytaç Ülkebaş, Arslan Doğan ve Mehmet Murat Çalık İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünden 1997 yılında Şehir Plancısı olarak mezun olmuştur. Bilgi birikimimiz ve deneyimimiz ile daha yaşanabilir çevreler üretmek için hizmet vermeye hazırız. Görevimizin sürdürülebilir çözüm alternatifleri üretmek, bu alternatifleri kamunun ve müşterilerimizin seçimine sunmak olduğuna inanıyoruz.,
PROFILE
1998 yılında kurulan İmar Planlama Proje Müşavirlik A.Ş., konu ve ölçeği ne olursa olsun, her türlü Şehircilik, Mimarlık, Kentsel Tasarım ve Ulaşım hizmetlerinde, farklı disiplinleri bir arada barındıran yapısıyla, yaşamın şehir mekanında en iyi şekilde sahnelenmesini hedefleyen bir kurumdur.

Kurucu ortakları Aytaç Ülkebaş, Arslan Doğan ve Mehmet Murat Çalık İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünden 1997 yılında Şehir Plancısı olarak mezun olmuştur. Bilgi birikimimiz ve deneyimimiz ile daha yaşanabilir çevreler üretmek için hizmet vermeye hazırız. Görevimizin sürdürülebilir çözüm alternatifleri üretmek, bu alternatifleri kamunun ve müşterilerimizin seçimine sunmak olduğuna inanıyoruz.